Konvolut dvou grafických listů
Dva grafické listy; Novák Vladimír (Louny 1947), Bez názvu, signováno dole uprostřed tužkou Vladimír Novák, vpravo dole číslováno tužkou 1991, vlevo dole číslováno tužkou 9/25, barevná litografie/papír, 65 x 49,5 cm;
Michálek Ondřej (Brno 1947), Ozdobený objekt, signováno a datováno vpravo dole tužkou Ondřej Michálek 1987, dole uprostřed popsáno tužkou Ozdobený objekt, vlevo dole číslováno tužkou 7/17, kombinovaná grafická technika/papír, 69 x 59 cm (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 6.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |